SK Louky – Valašské Klobouky 4 : 0 (3 : 0)

Zařazeno v: Tréninky Autor: Petr Lhotský

Sestava : Kolář, Welyt, Řeha, Lendler, Kuchárek, Suchánek, Marušák, Malota, Pavelka, Šíma, Trnka, Sadil, Mican, Menoušek, Segrádo.

Zápas začal ve svižném tempu a nám trochu překážel orosený trávník při přebírání míčů.
Brzy jsme však udeřili a v 10′ se po důrazu Jardy Suchánka ujímáme vedení 1:0.
V 18′ jej napodobuje Ondra Malota a je to už 2:0. Výborný vstup do utkání korunuje svým odvážným
průnikem do vápna Martin Pavelka a po faulu na něj se z nařízené penalty ve 25′ ujímáme zásluhou kapitána Patrika Lendlera vedení 3:0.
Do konce poločasu zápas víceméně kontrolujeme, soupeř je však stále nebezpečný a zápas nepouští.
2. půle navazuje svým průběhem na první. Obrana je obezřetná a solidně zakládá naše akce.
V 65′ se tak balon po levé straně dostane k Adamovi Šímovi a ten obloučkem šikovně přehazuje hostujícího golmana 4:0. Do konce zápasu se už skore nemění a tak jsme si opět vítězně zakřičeli! Jen tak dál!
V následujícím týdnu treninky bez změny Ut, Stř, Pá na 17,00 hod.
Příští mistrák se hraje v sobotu v 10,00 hod ve Slavičíně !!! Kvalitně se připravme, čeká nás výborné mužstvo, které má rovněž plný počet bodů ze tří odehraných zápasů.