LOUKY – HOLEŠOV 3:6 /3:1/

Zařazeno v: Tréninky Autor: Admin

Sestava: Abrahám, Řeha, Menoušek, Kuchárek, Kadlík, Malota, Lendler, Pavelka, Trnka /75-Machala/, Kolomazník, Šíma.
Utkání dvou rozdílných poločasů jsme viděli za nepříznivého počasí a na terénu, který fotbalu vůbec nepřál. Sudí a my jsme byli pro odložení zápasu, ale hostující funkcionáři trvali na sehrání tohoto špílu.
Začátek hry se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. Spousta soubojů a pádů zaviněných mokrým trávníkem vyústila v nepochopitelnou penaltu proti nám již v 10.minutě – 0:1. Pak jsme ale začali být důrazní v útočném pásmu my, což skončilo chybou golmana Holešova a brankou Marti Pavelky na 1:1 /24 min/. O pět minut později navyšuje Trnka na 2:1. Ve 40.minutě proměňuje svůj solový nájezd Šíma – 3:1. Takto jdeme i do šaten.
O poločase trenér hostí posílá do hry dva hráče, které dosud šetřil a kteří hráli den předtím za muže krajský přebor. Ti defacto zařídili obrat v zápase. 52 min – 3:2. 70 min – 3:3. My se ale stále rveme jako lvi aspoň o bod. Vedle soupeře je proti nám i zhoršující se počasí. Hosté nasazují dalšího „skoromuže“ a fyzicky vysílení domácí inkasují v 88.minutě – 3:4. Potom 90.minuta – 3:5 a 92.minuta – 3:6. Rozhodčí ukončuje utkání, ale je zde málovídaná věc. Fandové domácích tleskají svému týmu a dobře vědí proč. Takto heroický výkon dlouho neviděli. Nemáte se zač stydět. Body sice nemáme, ale favorita jsme potrápili a dohnali k tomu, že na nás musel vytasit to nejlepší co měl. Nám navíc chyběli René /zranění/, Kuba Kolář a Milan Marušák /oba nemoc/. Ale vy ostatní /včetně tří žáků/ jste zabrali i za ně a dokázali si, že to jde. To, že to zatím nevedlo k zisku bodů je momentálně vedlejší.
Takže ještě jednou – díky za bojovný a obětavý výkon !
Trenaly dle zvyklostí.
V sobotu mistrák v Hovězím – o srazu se dozvíte včas na tomto blogu.
SPORTU ZDAR !!!

Jedna reakce na “LOUKY – HOLEŠOV 3:6 /3:1/”

  1. Wavatar VIALLI - SENIOR říká:

    Marodům a zraněným samozřejmě přejeme brzké uzdravení a návrat do kolektivu, který jim v rychlosti prozradí – co je nového.


Napište reakci