TJ Nedašov – SK Louky 0 : 2 (0 : 1)

Zařazeno v: Zápasy Autor: Petr Lhotský

Pohled na tabulku před utkáním jasně velel hrát na vítězství, úplně jednoduché to však nebylo a navíc to i bolelo.

Sestava: Mikulášek, Welyt, Kuchárek, Kašný, Vyoral, Štípek, Sedláček, Pavelka, Sadil, Janota, Kocourek, Štalmach, Hercik, Segrado.

Domácí poprvé na jaře měli na soupisce 11 hráčů a tak nebyli úplně jednoduchým soupeřem. Pro nás začal zápas pozitivně, když v 5´Peťa Sedláček dobře vyhodnotil situaci a správně trefený míč poslal na zadní tyč soupeřovy branky a vedeme 1:0. V celém dalším průběhu 1. půle jsme už nebyli schopni skore navýšit. Dávali jsme balon pozdě od nohy, hráli komplikovaně a soupeř nás často „dojížděl“, což bolelo.

Druhá půle probíhala podobně a náš tým ne a ne rozhodnout zápas dalším gólem. Souboje bolely a zápas jsme zlomili až po překrásně zahraném přímáku v podání Víti Kocourka v 87′. Vedeme 2:0, je rozhodnuto a zápas dohráváme do konce.  „Povinné“ body máme a v neděli nás čeká tradiční soupeř z Bojkovic na domácí trávě.