SK Louky – FC Morkovice 3 : 0 (1 : 0)

Zařazeno v: Zápasy Autor: Petr Lhotský

Předposlední utkání sezony na venkovním hřišti jsme zvládli, opět s čistým kontem!

Sestava: Neubauer, Welyt, Pavelka, Kašný, Kadlík, Machala, Sedláček, Vyoral, Sadil, Štípek, Hasslöcher, Kocourek, Horák, Segrado, Kuchárek.

Zápas se odehrál na výborném hřišti, které umožňovalo kombinaci a svými rozměry podporovalo fotbal. Úvod zápasu byl ve znamení naší kombinace a držení míče, domácí se snažili hrát na brejky. Jeden z nich hned v úvodu jsme málem podcenili … . Asi 20´zápasu přinesla velkou parádu z naší strany. Po průniku z pravé strany Marťa Štípek geniálně posunul patou míč Peťovi Sedláčkovi a ten neomylně zavěsil. Při naší kontrole hry se dohrál i první poločas.

Do druhého jsme vstupovali s vírou nenechat domácí nadechnout a zápas rozhodnout. Přibližně v 60´hry se to povedlo, když po centru z pravé strany zkušeně zakončil Ondra Sadil. Jen pár minut na to pečetí skore utkání Víťa Kocourek a vedeme 3:0. Pak už jen rozdáváme radost našim příznivcům a utkání v klidu dohráváme.

Treninky Út a Čtv 16,30 hod, upozorňuji na platbu příspěvků ve výši 500,- kč za jarní část soutěže!