Fatra Napajedla – SK Louky 1 : 8 (0 : 3)

Zařazeno v: Tréninky Autor: Petr Lhotský

Sestava: Neubauer, Marušák, Suchánek, Trnka, Malota, Kadlík, Welyt, Pavelka, Šíma, Kuchárek, Řeha, Lendler, Sadil, Menoušek, Mican

Druhý zápas sezony, opět na cizím hřišti a opět výhra. Skvělé!
Na zápas jsme odjeli téměř v plné síle, chránili jsme pouze Paťu,
který měl v nohách sobotní odpolední zápas za muže a tak nastoupil až v průběhu 2. půle.
Náš vstup do utkání byl velmi rozpačitý. Špatně dostoupení hráči soupeře, nepřesnosti v rozehrávce, individuální nedostatky …
Soupeř byl mladší (v průměru o 0,8 roku) a tak nás netrestal.
Do vedení nás posunul Pavel Trnka v 19 min po akci Adama. Herní projev i nadále nebyl nic moc,  přesto ve 27 min Adam Šíma zvyšuje na 0 : 2 po akci Martina Pavelky. Skore první půle uzavírá opět Adam Šíma z penalty na Robina Kadlíka ve 40min.
Po přestávce chybujeme ve vlastním vápně a z nařízené penalty soupeř koriguje na 1 : 3. V 55 min však Ondra Malota po narážečce Adama 1 : 4, v 68 min po rohu a sklepnutí Ondry Sadila
zvyšuje Milan Marušák na 1 : 5 a po dvou minutách znovu Milan Marušák po akci Adama Šímy 1 : 6. V 75 min po centru Rudy Menouška zvyšuje Ondra Sadil na 1 : 7 a účet uzavírá v 85 min Ondra Malota vymetenou šibenicí 1 : 8!
Fotbal to nebyl, možná i v důsledku velkého vedra, moc výstavní, svou úlohu však mužstvo zvládlo. Treninky tento týden beze změny
Ut, Stř, Pá na 17,00 a jedeme dál zápas od zápasu!