Zařazeno v: Tréninky Autor: Petr Lhotský

Sestava : Neubauer, Welyt, Řeha, Kuchárek, Kadlík, Slováček, Marušák, Malota, Suchánek, Šíma, Trnka

Tak nám to začalo.
Sezonu 2013/2014 jsme zahájili na půdě TJ Štítná nad Vláří.
Značné rozčarování nám přinesl už sraz před odjezdem na utkání. 11 hráčů, žádný náhradník. Nečekané absence a jejich „hlášení“ probereme v naší kabině.
Za poměrně teplého odpoledne, na bezvadném terénu vletělo 11 statečných na soupeře bez respektu. Jistý golman i obrana, dobrá kombinace přes zálohu, chybělo jen finální řešení. Z naší optické herní převahy však gól nepřišel, naopak po přetaženém rohu domácích inkasujeme 1 : 0 (26′)
Hrajeme však dál svoje a ještě do poločasu po skvělé standartce Petra Řehy se dobře orientuje Adam Šíma a srovnává skóre 1 : 1 (40′)
Do druhé půle vstupujeme báječně. Opět po výborně zahrané standartce Petrem Řehou zakončuje Milan Marušák 1 : 2 (46′)
Domácí se snaží kontrovat jednoduchým přenesením hry, jejich kapitána však bráníme a naopak Adam Šíma po samostatném průniku do vápna zařizuje penaltu a následně ji i proměňuje na konečných 3 : 1.
Výborný kolektivní výkon celého mužstva bez vyjímky! Díky za něj a jedeme dál!
Treninky Ut, Stř, Pá na 17,00 hod, omluvenky předem. V neděli nás čeká tým Napajedel, který ještě na jaře hrál krajský přebor. Doufáme, že to pojmeme jako výzvu a znovu se poperem o „plusové“ body do tabulky „pravdy“!