LOUKY – HOVĚZÍ 1:2 /0:0/

Zařazeno v: Zápasy Autor: Admin

Sestava: Abrahám, Valerián, Lendler, Trnka, Kamenčák, Donaczi, Kadlík, Šoman,Pavelka, Malota, Šíma. Lavička: Kolomazník, Řeha, Sadil, Slováček, Mican.

Velmi smolné utkání jsme si prožili za sychravého nedělního dopoledne.Měli jsme více ze hry, ovšem jak to bývá – branky dávali hosté. Prvý poločas skončil 0:0 a my se těšili, co nám přinese ten druhý, neboť v tom prvním jsme byli herně lepší.
Bohužel již v 55.minutě se hosté z ojedinělé šance ujímají vedení – 0:1. O deset minut později srovnává Ondra Malota na 1:1. Od této chvíle je to bitva o každý metr hřiště. 4 minuty před koncem si dáváme vlastní gol po nedorozumění v obraně – 1:2. V minutě č.88 dostáváme obrovskou šanci. Šomi kope penaltu. Neproměňuje a my si tak dopíjíme kalich hořkosti až do dna. Hosté si odvážejí 3 body a nám zbývají jen oči pro pláč.
Škoda – toto byl asi tak nejhratelnější soupeř, který k nám na podzim zavítal.